Новини

Завдали збитків на 400 тис грн: мешканці Дніпропетровщини пограбували залізничну станцію

На Дніпропетровщині затримали трьох чоловіків, які обікрали залізничну станцію.

221Переглядів

Троє місцевих мешканців – 28, 29 та 33 років – у липні двічі проникали на територію акціонерного товариства. Вони викрали 44 прилади аварійно-відновлювального запасу та здали їх до пункту прийому металобрухту.

Щоб приховати сліди та уникнути відповідальності, чоловіки повернулися до місця та підпалили будівлю. Таким чином вони завдали Укрзалізниці збитків на понад 400 тисяч гривень. Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.

19 серпня трьом фігурантам повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Крім того, одному з них додатково інкримінували ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).

Раніше “Особи” також писали: “Укрзалізниця призначила 5 додаткових поїздів, зокрема на Дніпро”.

Залишити відповідь