На Фестивальному причалі у Дніпрі встановили новий артоб’єкт — дзеркало з гравіюванням “Дніпро”. Його створила компанія “Liberta”, а ініціювала проєкт молодіжна мережа “Хвиля”.
Про це йдеться на сайті міськради.
За словами членкині молодіжної мережі «Хвиля» Анастасії Каюди, молодь хотіла у такий спосіб зробити подарунок до Дня міста.
За словами заступника керівника мережі Карена Агаджаняна, це перший випадок після Сум, коли дзеркало встановили саме в центрі міста.
“Сподіваюсь, що у майбутньому зможемо встановити ще, але це залежить від компанії — у них доволі жорсткі правила”, — сказав Карен Агаджян.
Раніше “Особи” також сповіщали: У саду Меморіального Будинку-музею Яворницького відкрили пам’ятник вченому.





















