Новини

У Дніпрі на набережній з’явився новий артоб’єкт у вигляді дзеркала

Новий артоб’єкт створили та встановили за ініціативи молодіжної мережі "Хвиля".

340Переглядів

На Фестивальному причалі у Дніпрі встановили новий артоб’єкт — дзеркало з гравіюванням “Дніпро”. Його створила компанія “Liberta”, а ініціювала проєкт молодіжна мережа “Хвиля”.

Про це йдеться на сайті міськради.

За словами членкині молодіжної мережі «Хвиля» Анастасії Каюди, молодь хотіла у такий спосіб зробити подарунок до Дня міста.

За словами заступника керівника мережі Карена Агаджаняна, це перший випадок після Сум, коли дзеркало встановили саме в центрі міста.

“Сподіваюсь, що у майбутньому зможемо встановити ще, але це залежить від компанії — у них доволі жорсткі правила”, — сказав Карен Агаджян.

Раніше “Особи” також сповіщали: У саду Меморіального Будинку-музею Яворницького відкрили пам’ятник вченому.

 

Залишити відповідь