Через службову недбалість підозрюваного навколишнє середовище було забруднено викидами шкідливих речовин.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, не вжив заходів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу та організував діяльність агрофірми без відповідних документів.
Екологічну шкоду підтверджено висновками експертизи, а рішенням Господарського суду збитки стягнуто на користь держави в повному обсязі.
Слідчі Самарівського РУП за процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру начальнику виробництва агрофірми у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).
Раніше “Особи” також сповіщали: Криворізький водоканал покарали на 700 тис. грн за збитки середовищу.



















