Новини

Суддю з Покровського Дніпропетровської області спіймали на хабарі у 700 доларів

Суддя одержав 700 доларів за закриття справи щодо керування авто у стані сп'яніння.

329Переглядів

НАБУ і САП повідомили про підозру в одержанні хабаря колишньому судді Покровського районного суду Дніпропетровської області Олександру Редьку.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

За даними слідства, суддя Редько одержав 700 доларів за закриття адміністративної справи про керування особою автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

“Кошти передавались через посередника-адвоката Сергія Притулу (не плутати з відомим волонтером), який був знайомий з Редьком”.

Раніше ВАКС затвердив угоду між водієм-порушником Лемешком і адвокатом Притулою.

“Згідно з умовами угоди вони зобовʼязалися співпрацювати з НАБУ і САП щодо викриття судді Покровського суду”, – йдеться у повідомленні ЦПК.

У березні 2024 року ВРП звільнила суддю Редька з посади судді у звʼязку з поданням ним заяви про відставку.

Зазначимо, що згідно декларації екссуддя Олександр Редько, переселенець з Мелітополя, де має нерухомість, заробив у 2024 році (коли він не повний рік працював у суді) 705 568 грн, а ще отримав пенсії 515 261 грн. А за 2023 рік зарплатня Редька склала 1 278 199 грн.

Раніше “Особи” також сповіщали: Зловмисники з Дніпропетровщини за гроші пропонували успішно скласти водійські іспити.

Залишити відповідь