Під час конфлікту через ревнощі нападник побив жінку дерев’яною палицею. Від отриманих численних травм 36-річна потерпіла померла.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Злочин мав місце 12 жовтня в одному з будинків в Новокодацькому районі міста. На місці працювала слідчо-оперативна група Дніпровського РУП №1 та працівники кримінальної поліції.
14 жовтня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті – до 10 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Криворізькому районі чоловік задушив жінку та скинув тіло у колодязь.



















