Новини

Дніпрянин погодився працювати на ворога в обмін на гроші, його затримала СБУ 

Служба безпеки та Нацполіція затримали ще двох російських агентів, які вчиняли підпали у різних регіонах України.

201Переглядів

Як встановило розслідування, обидва фігуранти – місцеві жителі, які погодилися працювати на ворога в обмін на гроші. Втім, замість обіцяних «заробітків» з рф затримані отримали перспективу довічного ув’язнення.

Про це повідомляє СБУ у Telegram.

У Дніпрі викрито агента фсб, який підпалив броньований евакуаційний тягач БТС-4, що заходився на станції Укрзалізниці для подальшого переправлення на передову.

Також фігурант намагався знищити за допомогою легкозаймистої суміші базову станцію стільникового зв’язку, щоб «відрізати» місцевих абонентів від мережі.

Крім того, в Одесі підозру отримав 25-річний рецидивіст, який уже має судимість за крадіжку, але під час випробувального терміну вчинив новий злочин.

За матеріалами справи, зловмисник відстежував авто українських воїнів, а потім за координації російських спецслужбістів підпалював транспорт.

Встановлено, що наступним завданням фігуранта мала бути підготовка теракту на території портового міста. Для цього рашисти доручили йому виготовити саморобний вибуховий пристрій з дистанційною активацією.

Правоохоронці затримали агента «по гарячих слідах» поблизу місця проживання одразу після першого підпалу машини Сил оборони.

Обом фігурантам повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями ККУ:

  • ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану);
  • ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших формувань в особливий період);
  • ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).

Затримані перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також сповіщали: Неповнолітнього, який коригував обстріли Дніпра, затримала СБУ .

Залишити відповідь