Новини

Двоє загиблих і 17 поранених від ворожих атак за добу

Під ударами були Дніпровський, Нікопольський, Криворізький, Синельниківський і Павлоградський райони.

120Переглядів

Дві людини загинули, ще 17 дістали поранень внаслідок російських атак по Дніпропетровській облаті за добу з ранку 18-го по ранок 19-го червня.

Про це йдеться в ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.

Ворог здійснив понад 20 атак артилерією, безпілотниками та ракетами.

У Дніпрі російські удари обірвали життя однієї людини. Ще 12 людей постраждали, з них дев’ятеро перебувають у лікарні в стані середньої тяжкості. Пошкоджене приватне підприємство.

На Нікопольщині під ударами були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Мирівська та Марганецька громади.

«Загинула одна людина, – йдеться в інформації. – П’ятеро постраждали. 56-річна жінка та 53-річний чоловік ушпиталені. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості».

Понівечені на Нікопольщині амбулаторія, підприємство, поштове відділення, приватні будинки та автомобілі.

У Криворізькому районі ворог атакував Зеленодольську громаду. Пошкоджені АЗС та кафе.

У Синельниківському районі противник завдав ударів по Дубовиківській і Васильківській громадах. Пошкоджені спортивна школа та будівля, що не експлуатується.

У Павлограді через російську атаку зайнялися приватні будинки.

Вчора ми повідомляли, що за добу були атаковані шість районів області.

Залишити відповідь