Дві людини загинули, ще 17 дістали поранень внаслідок російських атак по Дніпропетровській облаті за добу з ранку 18-го по ранок 19-го червня.
Про це йдеться в ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.
Ворог здійснив понад 20 атак артилерією, безпілотниками та ракетами.
У Дніпрі російські удари обірвали життя однієї людини. Ще 12 людей постраждали, з них дев’ятеро перебувають у лікарні в стані середньої тяжкості. Пошкоджене приватне підприємство.
На Нікопольщині під ударами були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Мирівська та Марганецька громади.
«Загинула одна людина, – йдеться в інформації. – П’ятеро постраждали. 56-річна жінка та 53-річний чоловік ушпиталені. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості».
Понівечені на Нікопольщині амбулаторія, підприємство, поштове відділення, приватні будинки та автомобілі.
У Криворізькому районі ворог атакував Зеленодольську громаду. Пошкоджені АЗС та кафе.
У Синельниківському районі противник завдав ударів по Дубовиківській і Васильківській громадах. Пошкоджені спортивна школа та будівля, що не експлуатується.
У Павлограді через російську атаку зайнялися приватні будинки.
Вчора ми повідомляли, що за добу були атаковані шість районів області.



















