Новини

Агентки фсб коригували вогонь по українських захисниках на Донеччині: одну з них затримали у Дніпропетровській області

СБУ затримала ще двох агенток фсб, які коригували російські авіаудари по оборонцях Донеччини.

404Переглядів

СБУ затримала двох агенток фсб. Вони коригували вогонь ворога по українських військових. Жінки діяли окремо.

Про це повідомляє СБУ.

Одна з них – 47-річна мешканка селища Дачне. Вона наводила російські авіаудари по локаціях Сил оборони на Покровському напрямку.

Під “прицілом” окупантів були станції радіоелектронної боротьби та вогневі позиції артилерії ЗСУ, яка прикриває передові піхотні підрозділи українських військ. Жінка обходила місцевість поблизу лінії боєзіткнень та фіксувала координати потенційних цілей. Отримані відомості вона пересилала російському куратору.

Зрадниця виїхала у Дніпропетровську область, де намагалася “залягти на дно”. Її затримали в орендованому помешканні.

Іншою агенткою фсб виявилась 44-річна мешканка селища Іллінівка біля Костянтинівки. Вона допомогала штурмовим групам ворога атакувати бойові позиції оборонців Часового Яру. Зловмисниця намагалась виявити і передати рашистам локації укріпрайонів та маршрутів переміщення українських військ.

Під час обшуків в жінок вилучили мобільні телефони з доказами їхніх контактів з російською спецслужбою. Слідчі повідомили їм про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.  Зловмисниці перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також сповіщали: Ексдепутат облради Дніпропетровщини рятує майно кримінальника.

Залишити відповідь