Новини

Боксери з Дніпропетровщини здобули 11 медалей на чемпіонаті U-23 у Львові

Троє боксерів отримали "золото", а ще двоє - "срібло" всеукраїнських змагань.

182Переглядів

Три “золота”, два “срібла” та шість бронзових медалей вибороли боксери Дніпропетровської області.

Про це повідомили у Telegram-каналі відділенняНОК України в регіоні.

Переможцями турніру стали:

  • Вікторія Шкеул у ваговій категорії 54 кг;
  • Артур Кузьменко у вазі 63,5 кг;
  • Поліна Черненко у категорії 81+ кг.

“Срібло” на змаганнях взяли:

  • Денис Проскура у вазі 54 к. Також він виконав норматив майстра спорту;
  • Кирило Лавриненко у ваговій категорії 92 кг.

Бронзові медалі здобули:

  • Дмитро Бутяков у категорії 51 кг;
  • Єлизавета Мар’єнко у вазі 60 кг;
  • Дарина Ларіна у ваговій категорії 63 кг;
  • Костянтин Павлов у категорії 67 кг;
  • Микита Засенок у вазі 80 кг;
  • Ілля Зіньковський у ваговій категорії 92+ кг.

Нагадаємо, що раніше “Особи” також інформували: Турнір пам’яті Михайла Кореновського: боксери Дніпропетровщини вибороли 19 медалей.

Залишити відповідь