Ще 65 млн грн отримали від оренди.
Про це під час брифінгу повідомила начальниця Регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганна Камлик (на фото).
«В умовах війни підприємці зазнали колосальних втрат. Їм потрібні нові виробничі і торгові майданчики, склади. Саме приватизація може стати драйвером післявоєнної відбудови країни. Допоможе бізнесу розвиватися», – наголосила Ганна Камлик.
Вона додала, що цьогоріч нового власника отримали невеликі об’єкти. До 100 квадратних метрів і переважно у сільських громадах. Серед покупців є переселенці. Люди, які через війну втратили бізнес. Тепер прагнуть відродити власну справу.
«Крім того, держава максимально спростила передачу майна в оренду. Знизила ставки. Деякі категорії взагалі мають 100% пільги. Зрозуміліша система припинення договорів оренди. Є можливість підписання онлайн», – зазначила посадовиця.
За словами начальниці Регіонального відділення Фонду держмайна, сьогодні доступні для оренди маленькі площі. Наприклад, від 2 до 10 квадратних метрів під розміщення платіжного термінала чи кавового автомата. Винайняти можна й великі об’єкти: їдальні, склади, автомийки, майстерні, котельні, єдині майнові комплекси.
Процедура торгів проходить на платформі електронних аукціонів Прозорро.Продажі.
Ознайомитися з інвестиційним меню можна за посиланням. Більше інформації про об’єкти приватизації на сайті.
Раніше “Особи” також інформували: Потребу зовнішнього фінансування України на 2024 рік зменшили до $37,3 мільярдів, – міністр фінансів.




















1 коментар