Новини

Дніпровські плавці завоювали 10 медалей на Чемпіонаті України

У Броварах пройшов чемпіонат України з плавання. Гарно виступили плавці з Дніпра, які вибороли 10 медалей: 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові.

416Переглядів

Про це повідомляє  Дніпро Вечірній.

Два «золота» виборов Желтяков Олександр – 100 та 50 м на спині;

Два «золота» – у Кесіль Дениса – 100 та 200 м батерфляєм;

Два «золота» – Мамалига Олег – 1500 та 400 м вільним стилем;

Овчінніков Максим – «золото» 200 м брасом, «срібло» 100 та 50 м брасом;

«Золото» – Тіщенко Крістіна – 800 м вільним стилем.

411498596_750931943729082_7431267407323642171_n

Також Федерація плавання визначила кращих спортсменів року. Серед них представники СК «Метеор»

«Плавець року» – Олександр Желтяков.

«Надія жіночого українського плавання 2023» – Анастасія Шкітак.

Раніше “Особи” повідомляли: В Україні залишилося менше 100 тисяч зареєстрованих безробітних: скільки отримують допомогу.

Залишити відповідь