Чергова зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу» відбудеться 22 квітня.
Про це інформує у пресрелізі Дніпропетровська ОВА.
Цього разу на зустріч з підприємцями завітають представники податкової та Національної поліції.
«Темами обговорення стануть порядок надання довідок про відсутність заборгованості та взаємодія з правоохоронними органами», – уточнюють в пресрелізі.
Зустріч, традиційно, розпочнеться об 11:00. Для участі треба заповнити коротку реєстраційну форму – за цим посиланням. Там можна залишити і запитання.
Платформа «Діалог влади та бізнесу» діє на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Її запуск у регіонах ініціював Володимир Зеленський.



















