Мова піде про керівницю психіатричної лікарні, яка ще депутат облради від “Пропозиції”. Світлана Мороз останні 10 років – депутат обласної ради від партій “Філатова”, останні 3 року керує психологічної лікарнею на Ігрені.
Про особливості життя депутатки пише керівник ГО “Громадський контроль” Денис Селін.
За словами Селіна, родина депутатки накопичила 10,8 млн грн., має будинок у Новоолександрівці на 357 кв.м, пару квартир і іншу нерухомість. А у 2021- 2022 році в Дніпрі купила 500 кв. м нежитлової нерухомості.
27.07.2022 Світлана з чоловіком купують квартиру в Албанії на 94 кв. м за 5,6 млн грн.
“Ну всі ж розуміють так живуть всі лікарі-депутати, мабуть. Депутатам виїзд за кордон обмежений. Але можна виїжджати на відрядження”, – іронізує з цього приводу Денис.
Далі Селін пише про регулярні закордонні командировки депутатки Мороз.
1) З 02.09 по 13.09.2024 (12 днів) Світлана Мороз поїхала на стажування до Албанії (де 2 роки тому купила квартиру).
Так ось запрошення на приїзд в Албанію надіслала фірма Boraproperty, але гугл каже, що це агенція з нерухомості і ніяк не медична компанія. Але обласна рада спокійно погодила такий виїзд.
2) Роком раніше університет з Албанії знов у вересні запросив Світлану, і вона брала відрядження з 11.09 по 30.09.2023 (20 днів).
3) З 03.11.2024 по 21.11.2024 (19 днів) Світлана їде до Мексики, на конгрес.
Але конгрес відбувається з 14 по 17 листопада . Тобто вона за 11 днів до початку конгресу поїхала в Мексику, на наше запитання Світлана сказала, що їй необхідно “акліматизуватися”.
4) З 01.03.2024 по 21.03.2024 (21 день) Світлана вирушає до Маямі (США).
Ну і компанія яка запрошувала дуже сумнівна.
5) З 13.05.2023 по 28.05.2023 (16 днів) Світлана також подорожує до Маямі (США).
6) Клініка з Німеччини надсилає Світлані запрошення на дати 03.07-05.07.2023. Тобто захід тривав три дні, а Світлана взяла відрядження на 16 днів (30.06.2023-16.07.2023).
Загалом по документах за останні два роки Світлана подорожувала 118 днів. Не буду перелічувати всю дичину, загальна картина думаю зрозуміла, – зазначає Селін.
За словами активіста, в цей час частина лікарів починають звільнятися з лікарні, яку очолює Світлана Мороз.
Злі язики кажуть, що керівництво їх змушує “приносити гроші”, але ми ж з вами не повіримо в це, так же неможливо, вірно?
Як зазначає Селін, лікарні після реформи фінансуються НСЗУ, там видають гроші на “пакети медичних послуг”, які може надавати лікарня. Але на 2025 рік з 14 пакетів, на які подавалася лікарня, наразі підписано 11 договорів та ще 2 можливо підпишуть.
“Виходить поки були всі ці відрядження Світлана так накерувала, що лікарня значно менше грошей отримає, а людям схоже буде надано значно менше медичних послуг.
Микола Лукашук/обласна рада – це ваша зона відповідальності, лікарня вам підпорядковується. Я розумію, чому ви не бачите дивних речей, коли погоджуєте виїзди за кордон, але ви вважаєте такий менеджмент нормальним? Може слід вже Світлану Мороз звільнити?” – резюмує Денис Селін у своєму дописі.
Раніше “Особи” також писали: Активісти виграли суд проти міськради Дніпра щодо прибережної захисної смуги.




















