За даними слідства, робив він це за вказівкою спецслужб РФ.
Про це повідомляють у Telegram-каналі Київської міської прокуратури.
Як вказано у дописі, чоловік передавав РФ отримані фото та відео за незначну винагороду. Зокрема він встиг передати кадри військового шпиталю, військового навчального закладу, а також блокпостів.
Під час повторного фотографування у вересні 2022 року жителя Луганщини затримали. Суд визнав його винним за частинами 2 та 3 статті 114-2 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Наразі він перебуває під вартою.

Раніше “Особи” також сповіщали: Теракт біля ТЦК у Дніпрі: загинув військовий, підозрюваного затримали.



















