Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що за підсумками переговорів з японською стороною, місто отримає ще $2,5 млн в якості допомоги.
Про це повідомляє “Відомо”.
“Вчора ми спілкувалися з мером Осаки. А сьогодні – з керівництвом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Бо за останні півтора року один лише Дніпро отримав від японського народу допомогу майже на 25 млн доларів. Зараз домовилися, що буде ще на 2,5 млн”, – сказав він.
Нагадаємо, раніше у рамках міжнародної технічної допомоги від японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) КП “Дніпроводоканал” отримало 5 сучасних екскаваторів-навантажувачів Komatsu, 3-вісний самоскид та екскаватор-навантажувач з гідромолотом. Ця техніка є вкрай важливою для оперативного проведення ремонтних робіт та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з водопостачанням та водовідведенням.
Крім того, Японія передала Дніпру генератори, два мікроавтобуси та інше обладнання.
Раніше “Особи” також сповіщали: Громади Дніпропетровщини отримали ще 10 нових шкільних автобусів.



















