Олександр Подколзін з Дніпра працював у патрульній поліції з 2017 року у роті ТОР Луганської області. У 2021 році став одним із перших бійців TacTeam Луганщини. Він пройшов жорсткий відбір та складне навчання. За кілька місяців почалося повномасштабне вторгнення.
Після початку великої війни він разом із побратимами евакуював близько 45 тисяч цивільних із-під обстрілів у Сіверськодонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Попасній. Там отримав хімічні опіки після ворожого удару по заводу “Зоря”, але від лікування відмовився — лишився у строю. Про це повідомили у патрульній поліції Дніпропетровської області.
Навесні 2023-го року чоловік пішов у піхоту бригади “Хижак” під псевдо Фермер. У 2024-му — вивчився на FPV-оператора, брав участь у боях за Торецьк, обороняв Сумщину, де отримав поранення в руку, пройшов реабілітацію та повернувся на передову.
11 лютого 2025 року Олександр Подколзін загинув. У воїна залишилася дружина та донька, яка цього року піде у перший клас.
Раніше “Особи” також писали: “Масштабний обмін полоненими: в Україну повернулося 175 воїнів, з них 15 – з Дніпропетровщини”.






















