Новини

У громаді на Дніпропетровщині знизили тариф на електроенергію

У Зеленодольській громаді знизили тариф на електроенергію.

653Переглядів

Мешканці Зеленодольська та Зеленодольської громади з березня 2025 року будуть платити менше за електроенергію – 2,64 грн за 1 кВт·год.

Про це повідомили в Зеленодольській міській територіальній громаді.

“Тариф на електроенергію для мешканців Зеленодольська з березня 2025 року знижено.Внаслідок чергового теракту з боку країни-агресора, 11 тисяч мешканців міста Зеленодольська залишилися без централізованого опалення. Розуміючи критичність ситуації, виконавчий комітет Зеленодольської міської ради разом з Дніпропетровською ОВА відразу розпочали роботу задля зниження тарифу на електроенергію”, – йдеться в повідомленні.

Там також зазначили, що оперативно було проведено перемовини і листування з:

  • Міністерством енергетики України
  • НКРЕКП
  • Державною інспекцією енергетичного нагляду
  • АТ ДТЕК «Дніпровські електромережі»
  • ПрАТ «Центральна енергетична компанія»
  • ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»
  • Компанією ДТЕК
  • ТОВ “Газорозподільні мережі України”.

Наразі місцева влада працює над вирішенням питання перегляду тарифу за лютий 2025 року.

Раніше “Особи” також писали: “Медзаклади Дніпропетровщини отримали півсотні масажних столів”.

Залишити відповідь