Новини

На Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді спортсмени з Дніпропетровщини взяли всі призові місця

Дві спортсменки та один атлет стали призерами чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

233Переглядів

Спортивна молодь області продовжує здобувати перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях у різних видах спорту. На цей раз мова про важку атлетику.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОШВСМ у Facebook.

Ілля Павлов змагався у ваговій категорії 67 кілограмів. Він здійснив ривок з результатом 113 кг та посів перше місце. За поштовх з результатом 136 кг спортсмен здобув “срібло”, а за сумою двоборств 249 кг він став чемпіоном змагань.

Ще одну золоту медаль виборола Юлія Ковальова у ваговій категорії 55 кг. Бронзовою призеркою стала Кіра Строганова у ваговій категорії 49 кг.

Атлетка Іоанна Давиденко з Криворіжжя у ваговій категорії 64 кг виборола “срібло” у ривку з результатом 75 кг. У поштовху з результатом 95 кг та за сумою двоборство 170 кілограмів дівчина посіла два перших місця.

Раніше “Особи” також сповіщали: НОК Дніпропетровщини виділить кошти на ремонт пошкодженої внаслідок обстрілу бази веслувальників у Дніпрі.

Залишити відповідь