За процесуального керівництва обласної прокуратури повідомлено про підозру п’ятьом громадянам, які діяли на замовлення представників спецслужб рф та планували здійснити терористичні акти в регіоні.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
У Дніпрі двоє юнаків із Кам’янського за винагороду заклали саморобний вибуховий пристрій під автомобіль патрульної поліції на території одного з РТЦК та встановили мобільний телефон для дистанційної відеофіксації моменту вибуху.
Інші троє мешканців Кривого Рогу отримали через месенджер Telegram завдання від представника спецслужб рф щодо теракту в людному місці міста. Один з учасників виготовив саморобний вибуховий пристрій, а інші перенесли його до схрону разом із мобільним телефоном, який мав забезпечити відеофіксацію теракту.
Завдяки злагодженим діям правоохоронців теракти вдалось попередити та запобігти жертвам серед мирного населення.
Фігурантів затримано. Їх дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 КК України.
Під час обшуків у них вилучено мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.
Досудові розслідування у кримінальних провадженнях здійснюють слідчі Управління СБУ в Дніпропетровській області за оперативного супроводу Департаменту військової контррозвідки СБУ та за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Раніше “Особи” також сповіщали: Жителя Полтавщини, який на замовлення росіян підірвав у Дніпрі автівку прокурора, засудили до 15 років ув’язнення.























