Новини

На Дніпропетровщині родина отруїлася дикорослими грибами

У Криворізькому районі Дніпропетровщини родина з дитиною отруїлася грибами.

300Переглядів

У Криворізькому районі 5 жовтня до лікарні госпіталізували двох дорослих та 15-річну дитину з важким отруєнням. Виявилося, що члени родини ввечері з’їли гриби, які назбирали в лісі. Симптоми – нудота, блювання та діарея проявилися на ранок. Довелося викликати “швидку”.

Про це повідомили на Facebook-сторінці директора обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радія Шевченка.

Для надання екстреної медичної допомоги залучили дві бригади медиків.

Лікарі закликають мешканців не вживати дикорослі гриби, якщо не впевнені у їхній безпечності. Навіть зовні «знайомі» гриби можуть виявитися отруйними або містити шкідливі речовини. Краще купувати гриби і лише у перевірених місцях.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині дві родини отримали по 100 тисяч за народження трійні”.

Залишити відповідь