Новини

На Дніпропетровщині зафіксували майже 20 тис. нових випадків захворювання на ГРВІ

На Дніпропетровщині епідпоріг перевищено на 8,7%.

388Переглядів

За минулий тиждень, з 7 по 13 березня, було зареєстровано 19,9 тис. нових випадків захворювання на ГРВІ.

У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зменшилася на 8,8%. Епідемічний поріг перевищено на 8,7%. До лікарень госпіталізували 811 хворих, у тому числі 387 дітей. Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.

На минулому тижні від грипу помер чоловік. Хворий старше 60 років мав супутні стани та був щеплений проти грипу.

Із початку епідемічного сезону проти грипу вакцинували понад 10 тисяч людей.

Раніше “Особи” також писали: “Перший кабінет «Простір турботи про ветерана» відкрили на Дніпропетровщині”.

Залишити відповідь