Повідомлення про вбивство до поліції надійшло 13 березня. Правоохоронці встановили, що чоловік задушив жінку час сварки. Після цього подзвонив на “102” та повідомив, що виявив вдома тіло цивільної дружини.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Провівши ряд слідчих заходів, поліцейські встановили причетність 39-річного чоловіка до вбивства та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “Справу стосовно ексзаступника ДніпроОДА скерували до суду”.


















