Молодь Криворізького району може долучитися до програми Uactive та покращити життя в громадах. Вона стартує у вересні 2025 року й передбачає 15 тижнів навчання для команд учнів 8–11 класів. Учасники вивчатимуть основи проєктного менеджменту, лідерства, креативності, розроблятимуть власні ініціативи з менторами та вчитимуться залучати ресурси для реалізації задумів.
Команди формуються з учнів однієї школи — до 10 осіб разом з наставником-учителем. Найкращі проєкти отримають стартове фінансування — по 5 000 доларів на втілення. Про це повідомляє БФ “savED”.
Для участі потрібно заповнити анкету програми до 27 липня включно. Загалом відберуть 10 команд із Криворіжжя.
Деталі за посиланням.
Раніше “Особи” також писали: “Україні не вистачає понад $40 мільярдів на 2026 рік”.



















