Разом із чеською стороною Дніпропетровська обласна рада передала КП «Аульський водовід» сучасний інспекційний автомобіль для обстеження мереж.
Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.
Техніка оснащена двома роботами, які працюють із трубами різного діаметру, передають зображення у форматі Full HD та дозволяють точно визначати місця поривів, несанкціонованих підключень або забруднень. Автомобіль уже використовується в роботі.
«Аульський водовід забезпечує водою значну частину області – Камʼянське, громади району та частину Дніпра. У таких умовах кожна година простою без водопостачання – це тисячі людей без базової послуги. Нове обладнання дозволяє значно швидше знаходити аварії і відповідно швидше їх ліквідовувати», – зазначив голова обласної ради Микола Лукашук.
За словами директора підприємства Сергій Донченко, впровадження такої техніки – це якісно новий рівень роботи для водоканалу.
«Раніше для пошуку пошкоджень часто доводилося розкопувати значні ділянки мережі. Тепер ми можемо точково визначити проблему через відеообстеження. Це економія часу, ресурсів і головне – швидше відновлення водопостачання для людей», – підкреслив він.
Допомога стала можливою завдяки системній співпраці з урядом Чехії, який підтримує Україну з перших днів повномасштабного вторгнення.
Раніше “Особи” також писали: «Аульський водовід» замовив у Кам’янському асфальтування на 10 млн грн.






















