Ворог поцілив по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах дронами-камікадзе та артилерією. Постраждали четверо людей. Вони лікуються вдома.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
Внаслідок обстрілу також пошкоджені п’ятиповерхівка, 4 приватні будинки, 3 господарські споруди, 2 теплиці, авто.Виникло кілька пожеж, які рятувальники загасили.
Крім цього, вночі окупанти запустили на Дніпропетровщину БпЛА. Підрозділ ПвК “Схід” успішно його знищив.
Ввечері 6 липня під ворожий обстріл у Нікополі потрапили рятувальники, які гасили пожежу після попередньої атаки. Внаслідок влучання пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль. На щастя, рятувальники встигли перейти в укриття, тож ніхто не постраждав. Про це повідомили в ДСНС Дніпропетровської області.
Аби транспортувати особовий склад та вціліле обладнання, до місця події приїхав вантажний автомобіль пожежно-рятувального підрозділу. Проте ворог знову наніс прицільний удар, пошкодивши транспортний засіб. Лише за наступної спроби, у коротку перерву між атаками, вдалося евакуювати рятувальників.
Армія РФ продовжували гатити по Нікопольському району. Там виникли пожежі, які вже загасили.
Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському знову підпалили автівку військового”.
























