У громаді тривають Дні жалоби, якими оголосили 23, 24 і 25 квітня.
Про це повідомляє Nikopolnews, з посиланням на повідомленні інформаційного бюро апарату управління АТ “Марганецький ГЗК”.
Ранок 23 квітня став трагічним днем для Марганецького гірничо-збагачувального комбінату – внаслідок ворожої атаки у автобус, що перевозив працівників містоутворюючого підприємства, влучив fpv-дрон. Через ранкову атаку поранень зазнали понад 50 працівників АТ “Марганецький ГЗК”, дев’ятеро, на жаль, загинули,– йдеться у повідомленні.
Серед загиблих 8 жінок і 1 чоловік, які просто їхали на роботу.
Назавжди залишаться на сторінках історії Марганецького ГЗК ці працівники підприємства:
- електромеханік ШГЗВП Світлана Борисівна ВИСОЦЬКА;
- чергова пульта відеоспостереження апарату управління Надія Володимирівна ДОРОЩУК;
- електромонтер ЕТЦ Іванна Володимирівна ДОРОШЕНКО;
- контролер продукції збагачення ВТК Людмила Тимофіївна КРОПИВНА;
- інженер з організації ремонтів апарату управління Оксана Вікторівна ЛИЧМАН;
- стовбуровий шахти №3/5 Алія Амантаївна МУДРАНИНЕЦЬ;
- стовбуровий шахти №3/5 Ольга Олексіївна РОМАНЕНКО;
- стрілець ЗВО Руслан Євгенович ШПАЧИНСЬКИЙ;
- комірник шахти №3/5 Олена Олександрівна ШУЛИК.
Адміністрація та профспілковий комітет Марганецького гірничо-збагачувального комбінату висловлюють щирі співчуття родинам загиблих! Це катастрофічна втрата для всіх нас. Втрата справжніх людей та громадян своєї країни,– йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Марганці оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок ранкової атаки дроном.



















