Через негоду і блекаути поїзд №54/53 Одеса — Дніпро курсуватиме щоденно, замість графіку «через день», як це було раніше.Таке рішення прийнято для того, щоб забезпечити стабільне сполучення Одещини з іншими регіонами в період блекаутів.
Про це повідомили в Укрзалізниці.
Згідно з новим графіком, рейси розпочинаються:
- з Одеси — щоденно з 22 лютого;
- із Дніпра — щоденно з 23 лютого.
Відправлення з Одеси о 21:00 — прибуття до Дніпра о 07:45 наступного ранку. Відправлення з Дніпра о 21:00 — прибуття до Одеси о 07:35.
Поїзд має зручний маршрут та робитиме зупинки на ключових станціях: Вознесенськ, Помічна, Кропивницький, Знам’янка, Олександрія та Кам’янське. Вартість квитків стартує від 199 гривень.
Раніше “Особи” також писали: “Щодо епідемічної ситуації в Дніпрі та області”.



















