Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо 61-річного місцевого підприємця, якого підозрюють у заволодінні коштами, виділеними на відновлення житлових будинків після ворожих обстрілів.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Слідство встановило, що у березні 2025 року посадовець, користуючись своїм службовим становищем, вносив до актів приймання виконаних робіт завідомо недостовірні відомості. Внаслідок таких дій чоловік привласнював від 22 до 148 тисяч гривень за кожним епізодом. Загальна сума збитків бюджету територіальної громади склала понад 650 тисяч гривень.
Гроші були виділені на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією рф.
Підприємцю повідомлено про підозру за 13 фактами складання та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч.1 ст.366 КК України) та 13 фактами заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно, в умовах воєнного стану, (ч.4 ст.191 КК України).
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
Раніше “Особи” також писали: Суддю з Дніпропетровщини звільнили за хабар у $2500 – рішення Вищої ради правосуддя.



















