Ворожі атаки по Нікопольщині не припиняються. Вчора ввечері окупанти вдарили по Мирівській громаді безпілотником.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
За його словами, вже на ранок почали бити по самому Нікополю та Марганецькій громаді. Гатили переважно дронами-камікадзе. Обстріляли й з артилерії.
У райцентрі через удари дронів пошкоджені 7 магазинів, спортивний клуб, басейн, 2 багатоповерхівки, лабораторія та лінія електропередачі. На щастя, люди не постраждали.
Протягом минулого дня, 13 травня, окупанти здійснили близько двох десятків атак по Нікопольщині. Били дронами-камікадзе й артилерією. Цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Через удар дрону у Нікополі постраждав 50-річний чоловік. Йому надали необхідну медичну допомогу. Пошкоджений багатоквартирний будинок, комунальне підприємство, приватна оселя, інфраструктура та лінія електропередачі.
Також ворог вдарив і по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Постраждав чоловік, його госпіталізували у стані середньої тяжкості. Пошкоджений автомобіль.
Раніше “Особи” також писали: Росіяни били по Нікопольському району дронами, з артилерії та “Градів”.



















