Новини

Ухилянта з Дніпра упіймали з двома дружинами на кордоні з Польщею 

На кордоні з Польщею, у пункті пропуску "Шегині", прикордонники викрили фіктивне подружжя.

555Переглядів

 Мешканець Дніпра намагався перетнути кордон відразу з двома дружинами — жінкою з інвалідністю, з якою він був одружений, та тією, з якою він фактично жив.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

У пункті пропуску “Шегині” під час нічної перевірки документів подорожніх увагу прикордонників привернув 35-річний мешканець Дніпра. Чоловік намагався залишити територію України в компанії одразу двох жінок, кожна з яких є його дружиною.

“Одна з жінок була офіційною дружиною чоловіка — шлюб із нею він уклав, ймовірно, з метою скористатися її інвалідністю як підставою для виїзду. Друга жінка — його цивільна партнерка, з якою він фактично проживає. Тріо вирішило перетнути кордон серед ночі, сподіваючись уникнути пильної уваги. Проте спроба вийшла невдалою”, — йдеться у повідомленні.

Усі матеріали прикордонники передали правоохоронцям для подальшої перевірки на предмет можливих порушень законодавства.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині викрили медпрацівників, які за хабарі допомагали ухилятися від мобілізації.

Залишити відповідь