Новини

Скільки вже зібрали врожаю на Дніпропетровщині 

В усіх районах Дніпропетровщини тривають жнива. Аграрії регіону вже зібрали зернові й зернобобові, а також ріпак. Наразі збирають кукурудзу, соняшник та сою.

281Переглядів

Загалом в області намолотили понад 1,7 мільйона тонн зернових і зернобобових. Також зібрали майже 160 тисяч тонн ріпаку та більш ніж 250 тисяч тонн соняшнику.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

“Шана кожному з них. Та окремо тим, хто виїжджає в поля під ворожими обстрілами. Обробляючи угіддя у громадах Нікопольщини, Синельниківщини, Криворіжжя. Тамтешні землероби забезпечили фактично половину усього зібраного у регіоні”, — написав посадовець.

Наразі на Дніпропетровщині продовжують збір кукурудзи, соняшника і сої.

Також сіють ріпак, пшеницю, ячмінь й жито на наступний рік. Ними зайняли більш ніж 114 тисяч гектарів.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпропетровщина серед лідерів за посівами озимих зернових культур.

Залишити відповідь