Неподалік залізничного вокзалу 14-річний хлопець заволодів телефоном потерпілого, після чого зняв з його банківської картки готівку — понад 42 тисячі гривень.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
За інформацією поліції, злочин стався наприкінці травня у місті Дніпрі. Підозрюваний викрав мобільний телефон чоловіка. Дізнавшись, що на рахунку потерпілого є кошти, через онлайн-банкінг спочатку переказав їх на іншу картку, а потім зняв готівку в різних банкоматах міста.
Працівники Дніпровського РУП №1 встановили, що до злочину причетний 14-річний мешканець смт Слобожанське.
Наразі слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
У поліції нагадали про необхідність бути обережними під час користування онлайн-банкінгом: не передавати стороннім особам мобільні телефони та дані доступу до рахунків, встановлювати складні паролі та своєчасно перевіряти підозрілі операції. У разі виявлення несанкціонованих списань коштів — негайно звертайтеся до банку та повідомляйте поліцію.
Раніше “Особи” також інформували про таке: У Дніпрі чоловік протягом двох місяців грабував авто біля ТЦ.



















