Новини

У Дніпрі чоловік, погрожуючи ножем, пограбував знайомого

У Дніпрі раніше судимий чоловік вкрав телефон у знайомого.

312Переглядів

Інцидент стався у Амур-Нижньодніпровському районі. На сходовому майданчику між потерпілим та його знайомим виник конфлікт. Під час нього останній, погрожуючи ножем, забрав чужий телефон та втік.

Потерпілий одразу звернувся до поліції. Правоохоронці розшукали зловмисника. Ним виявився 31-річний раніше засуджений місцевий мешканець. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Мобільний телефон вилучили.

Слідчі повідомили винному чоловіку про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Раніше “Особи” також писали: “23-річний мешканець Петриківки обікрав будинок матері”.

Залишити відповідь