Новини

У Дніпрі чоловік тяжко побив медика

У Дніпрі неадекватний молодик напав на водія екстреної медичної допомоги. 

283Переглядів

Бригада медиків прибула за викликом до 20-річного хлопця з підозрою на побиття та зламану руку.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку медика Віктора Пальчинського.

Інцидент стався під час комендантської години. Однак замість співпраці потенційний пацієнт почав поводитися неадекватно.

“При прибутті до лікарні хлопець заявив фельдшеру, що той уже не молодий, а інакше він би його вдарив зі всього розмаху. Після цього молодик направив свою агресію на водія “швидкої”, від чого останній втратив свідомість і впав на підлогу. Спроби фельдшера допомогти колезі виявилися марними”, – розповів лікар.

На допомогу викликали бригаду інтенсивної терапії та реанімації, яка доставила постраждалого водія до лікарні третього рівня. Нападника затримала поліція. Лікар наголошує, що працівники “швидкої” досі не захищені законом від агресивних пацієнтів. Відповідні зміни до законодавства вже понад рік перебувають у Верховній Раді без розгляду.

Раніше “Особи” також сповіщали: СБУ затримала високопосадовців Держмитслужби за підозрою у масштабній корупційній схемі.

Залишити відповідь