Зазначається, що сестрички та братик не важили й двох кілограмів кожен.
Про це повідомила Дніпропетровська ОВА.
Професійно спрацювали акушери, анестезіологи, неонатологи та реабілітологи, бо малеча наразі почуває себе добре. Відомо, що батько й мати трійні зустрілися в Нікополі після його виїзду з Маріуполя та втрату нею будинку в Марганці. У родині, окрім новонароджених, ще троє дітей.
Породілля зізнається, досі не віриться – тепер вона мама шістьох. Проте її чоловік запевняє, що впораються. Бажаємо батькам доброго здоров’я, добробуту і родинного щастя!
Хай малеча зростає в любові та домашньому затишку! До речі, цього року у Дніпропетровській області на світ з’явилися майже 7,3 тисяч хлопчиків та дівчат.
Раніше “Особи” також сповіщали: Польща скасує виплати для біженців, чиї діти не ходять до польської школи.


























