У понеділок, 5 січня, ворог спрямував на Дніпро БпЛА. Один з них влучив у підприємство. Через це перекрили рух по Січеславській Набережній.
Як пізніше поінформував мер міста, у результаті шахедної атаки на дорогу вилилися біля 300 тонн олії.
“Росіяни разбомбили АМЕРИКАНСЬКУ власність, бо завод належить компанії «Бунге» з Сент- Луїс, Міссурі. Розкажіть про це світу”, – написав Борис Філатов.
За словами міського голови, комунальники прибирають, кидають пісок та суміш, але проїзд Набережною буде неможливим десь 2-3 доби.
Поліцейські Дніпра документують наслідки ворожого обстрілу, здійснюють охорону периметра, а також регулюють дорожній рух поблизу місця події.
Про зміни у русі транспорту повідомлив департамент транспорту та транспортної інфраструктури міськради Дніпра у Facebook.
Тролейбус №2/12 курсує двома ділянками:
- за маршрутом №2 від ж/м Парус-2 до площі Десантників;
- за маршрутом №12 від ж/м Перемога до ТЦ “Мост-сіті”.
Автобуси №60, №121, №152:
- у напрямку центру об’їжджають за схемою: вулиця Князя Ярослава Мудрого – вулиця Князя Володимира Великого – вулиця Юліуша Словацького – вулиця Січеславська Набережна;
- у зворотному напрямку автобуси №60, №121 курсують по вулиці Січеславська Набережна – вулиці Юліуша Словацького – вулиці Старокозацька – вулиці Степана Бандери.
Автобус №152 напрямку залізничного вокзалу об’їжджає за схемою:
- вулиця Лазаря Глоби – проспект Лесі Українки – вулиця Степана Бандери.
Зазначимо, що американська компанія “Bunge” виробляє продукцію під брендом “Олейна”. Bunge в Україні володіє олійноекстракційним заводом у Дніпрі, експортним портовим терміналом та олійноекстракційним заводом у Миколаєві та кількома елеваторами у різних частинах країни. Центральний офіс компанії знаходиться у Києві.
Раніше “Особи” також сповіщали: Протягом дня росіяни нанесли майже 30 ударів по Дніпропетровській області.



















