Злочин було скоєно наприкінці грудня 2025 року на території Самарського району міста. Підозрюваний, зустрівши на вулиці знайомого, почав вимагати у нього гроші. Отримавши відмову, чоловік висловив погрози фізичним насильством та відібрав мобільний телефон потерпілого, після чого втік з місця події.
Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.
Оперативники кримінальної поліції Дніпровського РУП № 2 встановили особу грабіжника. Ним виявився 41-річний місцевий мешканець, який вже мав проблеми із законом.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) ККУ.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Досудове розслідування триває.
Раніше “Особи” також писали: У Кам’янському за пограбування літнього чоловіка судитимуть 39-річного місцевого жителя.



















