Новини

У Дніпрі в маршрутці чоловік погрожував пасажирам гранатою

У Дніпрі затримали чоловіка, який погрожував пасажирам в автобусі гранатою.

291Переглядів

Інцидент стався вчора, 12 грудня, у Шевченкківському районі міста. Під час руху автобуса п’яний чоловік поводив себе зухвало, конфліктував з пасажирами автобуса, після чого дістав предмет схожий на гранату. Люди повідомили про це до поліції.

Патрульні поліцейські затримали 36-річного чоловіка на вулиці М. Грушевського. При собі затриманий мав предмет схожий на пустий корпус від бойової гранати Ф-1 та запал УЗРГМ. Все вилучене оглянули працівники вибухотехнічної служби.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України та розпочали досудове розслідування.

Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру. Тривають слідчі дії.

Раніше “Особи” також писали: ““Я інвалід, ви що робите?”: військового з пластиною в руці жорстко затримала поліція на Дніпропетровщині”.

Залишити відповідь