Колектив філармонії подарував слухачам безліч позитивних вражень, коли на сцені звучав Едвард Елгард – «Концерт для скрипки з оркестром».
Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

Цей твір Елгарт написав для найвідомішого свого часу скрипаля Фріца Крейслера. Саме Крейслер і виконав першим Концерт у Лондоні у 1910 році. Диригентом виступив сам автор.
Про свій шедевр композитор казав: «Музика Концерту надто емоційна, але я люблю її, чорт забирай!»
Звучала і симфонія – балет «Зелені святки» Віталія Губаренка, і «Троїсті музики» Левка Колодуба. Симфонія – балет має особливу присвяту на титульному листі партитури Володимиру Сіренку. Тож маестро з особливим натхненням завжди виконує цей неймовірний твір.

Солістом виступив Дмитро Ткаченко – скрипаль з Києва, лауреат кількох міжнародних конкурсів, серед яких конкурс сольної скрипки Вронського (Варшава), конкурс Лисенка (Київ) та конкурс Нільсена (Оденсе, Данія).
Емоційний концерт у неперевершеному виконанні визнаних майстрів наповнив поціновувачів натхненням та позитивом, що особливо важливо у складні часи, які переживає Україна.
Раніше “Особи” також сповіщали: Пісні в картинах: у Дніпрі відкрилася незвичайна виставка присвячена окупації Криму.



















