Новини

У Кам’янському 39-річний розбійник пограбував АЗС

Розбійний напад на АЗС стався 30 грудня: у Кам’янському поліцейські затримали зловмисника.

204Переглядів

Зламавши пластикові двері за допомогою фомки, фігурант проник до приміщення. Погрожуючи працівниці металевим предметом, він заволодів грошима з каси та втік з місця події.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

Подія сталася 30 грудня близько 2:20 на одній з автозаправних станцій міста. Про злочин повідомили до поліції. На місце події прибули правоохоронці, які розпочали першочергові слідчі дії та розшук нападника.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами поліцейські Кам`янського райуправління поліції встановили й затримали зловмисника. Ним виявився 39-річний місцевий житель.

Фігуранта затримали. За погодженням із прокуратурою чоловіку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України. Судом обраний запобіжний захід – тримання під вартою.

Раніше “Особи” також інформували: У Кам’янському районі затримали двох грабіжників, які вбили пенсіонера.

Залишити відповідь