Меморандум про дружбу, співпрацю, підтримку та розвиток відносин підписали очільники Кривого Рогу та Ам’єна – Юрій Вілкул та Юбер де Женліс (Hubert de Jenlis). Урочиста церемонія підисання відбулася у посольстві Французької Республіки в Україні за участі Посла Франції Гаеля Весьєра, представників французького регіону О-де-Франс та керівництва Дніпропетровської ОВА.
Про це повідомили в Управлінні преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради.
«Кривий Ріг розширює коло друзів. В наших спільних планах – співпраця в освіті та науці, медицині, реалізація спільних економічних проєктів», – зазначив Юрій Вілкул.
Юбер де Женліс (Hubert de Jenlis) підкреслив, що для Ам’єна велика честь – співпраця з найбільшим промисловим центром України Кривим Рогом.
Нагадаємо, що містами – партнерами Кривого Рогу вже є Дуйсбург (Німеччина), Еспоо (Фінляндія) та Люблин (Польша).
Раніше “Особи” також писали: “Два великих міста на Дніпропетровщині мають найбрудніше повітря в Україні”.






















