Новини

У місті Самар відкрили першу поліцейську станцію

Для правоохоронців облаштували приміщення та купили шість автівок.

319Переглядів

У місті Самар на Дніпропетровщині відкрили першу поліцейську станцію. Там працюватимуть шість офіцерів, які будуть слідкувати за безпекою та порядком. Виїздити на виклики, затримувати правопорушників і запобігати злочинам.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОВА.

Місцевим коштом під поліцейську станцію відремонтували приміщення. Облаштували його меблями та офісною технікою. Також для правоохоронців закупили 6 автівок Renault Duster.

«Офіцери пройшли навчання і приступають до роботи. Кожен буде виконувати роль і дільничного, і інспектора ювенальної превенції, і патрульного. Наша задача– налагодити між правоохоронцями та мешканцями громади якісний двосторонній зв`язок, який забезпечить швидке реагування на будь-яку ситуацію», – зазначив міський голова Сергій Рєзнік.

Нагадаємо, що Рєзнік підозрюється у корупції. Він збирався продати будівлю школи. Але у грудні 2024 року міський голова Самару (колишнього Новомосковська) раптом відкинув звинувачення на свою адресу та знову розпочав активно вести соцмережі.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» впроваджують Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України.

Раніше “Особи” також писали: Амбулаторіям Нікополя передали потужні генератори від благодійників.

Залишити відповідь