Новини

У Пʼятихатській громаді запрацювала поліцейська станція

У Пʼятихатській громаді, що у Камʼянському районі, відкрили поліцейську станцію. Відтепер там працюватимуть двоє офіцерів, які будуть слідкувати за порядком, виїздити на виклики та запобігати вчиненню правопорушень.

261Переглядів

Вони співпрацюватимуть з мешканцями і допомагатимуть вирішувати конфліктні ситуації. Для швидкого реагування правоохоронцям закупили дві нові автівки Renault Duster.

Про це відомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація.

«Створення такої станції спростить нашим мешканцям доступ до поліцейських послуг, а також покращить безпекову ситуацію на території П’ятихатської громади. Я щиро дякую всім причетним до реалізації цього проєкту», – зазначив міський голова Гілал Ісаєв.

Коштом місцевої влади для поліцейської станції відремонтували приміщення. Облаштували його меблями та офісною технікою.

Найближчим часом планують відкрити ще 2 поліцейські станції у Кам’янській та одну у Затишнянській громадах. Там нестимуть службу 8 офіцерів громади.

Раніше “Особи” також сповіщали: Українська техніка для громад: на Дніпропетровщині презентували каталог національних виробників.

Залишити відповідь