Новини

У прифронтовій Межовій, яка живе без електроенергії, води та зв’язку, з’явилися мародери (відео)

У Межовій з 15 серпня відсутня електроенергія та водопостачання У частині селища немає газу. Російські дрони знищили вишки мобільного зв'язку. Але мешканці не поспішають полишати домівки, адже у Межовій орудують мародери.

373Переглядів

Межова розташована всього за 10 км від лінії фронту і вже майже місяць живе у надскладних умовах – без електрики, води, зв’язку та під постійними обстрілами. Попри небезпеку, «Межівський меридіан» залишається єдиним медіа у громаді, що продовжує працювати.

Минулого тижня, 28 серпня, росіяни дроном типу «Молнія» атакували будівлю редакції газети «Межівський меридіан» у селищі. Про це повідомляє Нацрада з  питань телебачення та радіомовлення, посилаючись на редактора “Межівського меридіану” Євгена Хрипуна.

Хоча будівля встояла, вона зазнала значних пошкоджень: вибито всі вікна, двері, редакторські кабінети засипано уламками скла, пошкоджено робоче обладнання, літературу та підшивки газети. На щастя, під час обстрілу в будівлі нікого не було.

Але журналісти “Межівського меридіану” продовжують висвітлювати життя у прифронтовому селищі.

Більше деталей життя у Межовій під ворожими обстрілами  – у відеосюжеті:

Представники місцевої влади, коментуючи ситуацію, неодноразово наголошували, що наразі з цим неможливо нічого вдіяти. Повернути електроенергію неможливо через постійні російські обстріли, а інфраструктура водогону та газогону також пошкоджено. Автомобілі, які розвозять воду, не можуть стабільно працювати, оскільки на них полюють ворожі дрони. Що стосується вишок зв’язку, то внаслідок атак росіян вони перестали функціонувати.

А останнім часом до ворожих дронів та КАБів додалася на Межівщині ще ще одна біда – мародери. Люди помітили, що у будинках, звідки виїхали господарі, виламано двері та розбито вікна. Злодії вдираються в залишені оселі й беруть все, що становить бодай якусь цінність.

Деякі мешканці навіть повертаються у селище, щоб захистити майно. Мешканці скаржаться, але усвідомлюють: допоки інтенсивність атак не зменшиться, а комунальні послуги і комунікації не почнуть відновлювати, ситуація буде такою ж, якщо не погіршиться. Бо для того, аби наглядати за будинком, треба, щоб у ньому були стерпні умови проживання.

Раніше “Особи” також писали: На автобусному маршруті Новопавлівка – Межова, що у Дніпропетровській області, закінчилися пасажири.

 

Залишити відповідь