Внаслідок чергового обміну повернулись, попередньо, 18 захисників з Дніпропетровщини.
Про це повідомив очільник ДніпроОВА.
“Найстрашніше позаду, попереду на оборонців чекає відновлення. Вдячність Президенту і усім, хто доклав зусиль для того, щоб обмін відбувся. Вкотре доводимо, що люди для нас – найбільша цінність”, – написав Сергій Лисак.
“Свої. Кривий Рог” повідомляє про принаймні чотирьох криворіжців серед звільнених з полону. Це Михайло Татянко, Олег Аплатов, Роман Аксенко, Олександр Сереженко.
Це пʼятий обмін за поточний рік. Додому повертаються три офіцери та 202 солдати і сержанти.
За повідомленням президента Зеленського, вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності.
Президент оприлюднив кілька фото зі звільненими полоненими.
Раніше “Особи” також писали: Масштабний обмін полоненими: в Україну повернулося 175 воїнів, з них 15 – з Дніпропетровщини.

























