Новини

З полону звільнили 205 українців, 18 з них – мешканці Дніпропетровщини

Серед звільнених з російського полону молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже всіх видів і родів військ. Захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту.

412Переглядів

Внаслідок чергового обміну повернулись, попередньо, 18 захисників з Дніпропетровщини.

Про це повідомив очільник ДніпроОВА.

“Найстрашніше позаду, попереду на оборонців чекає відновлення. Вдячність Президенту і усім, хто доклав зусиль для того, щоб обмін відбувся. Вкотре доводимо, що люди для нас – найбільша цінність”, – написав Сергій Лисак.

“Свої. Кривий Рог” повідомляє про принаймні чотирьох криворіжців серед звільнених з полону. Це Михайло Татянко, Олег Аплатов, Роман Аксенко, Олександр Сереженко.

Це пʼятий обмін за поточний рік. Додому повертаються три офіцери та 202 солдати і сержанти.

За повідомленням президента Зеленського,  вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності.

Президент оприлюднив кілька фото зі звільненими полоненими.

Раніше “Особи” також писали:  Масштабний обмін полоненими: в Україну повернулося 175 воїнів, з них 15 – з Дніпропетровщини.

Залишити відповідь