Важкі вечір та ніч для Нікопольщини. Російська армія била по району з РСЗВ “Град” та артилерії. Застосовувала дрони-камікадзе.
Про це о 7.30 повідомив очільник ДніпроОВА.
За його словами, дві жінки, які постраждали вчора у Нікополі, лікуватимуться амбулаторно. Є потерпілі і у Марганці – 67-річний чоловік та 78-річна жінка. Вони також оговтуватися будуть вдома.
Окрім цих двох міст, гучно було і у Мирівській та Червоногригорівській громадах. Загалом пошкоджені 35 приватних будинків та 11 господарських споруд. Побиті вікна і балкони у 4 багатоповерхівках. В одній з квартир сталася пожежа.
Понівечені інфраструктура, автомийка, 6 машин, лінії електропередач й газогін.
Вранці агресор знову вдарив по Мирівській громаді. Наслідки уточнюються.
Пізно ввечері 10 лютого оборонці неба збили над областю крилату ракету та розвідувальний безпілотник. Вночі оборонці з ПвК “Схід” збили над областю ще один БпЛА.
У Павлограді внаслідок ворожої атаки пошкоджені 3 приватні оселі, гараж та авто.
Раніше “Особи” також інформували: З полону повернулись 150 українців, з них 18 – мешканці Дніпропетровщини.























