Від вечора і до пізньої ночі російські війська продовжували обстрілювати Нікопольщину. Застосували артилерію, реактивні системи залпового вогню «Град» і дрони-камікадзе.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА.
За словами Сергія Лисака, вогонь вели по самому Нікополю, а також по Покровській та Мирівській громадах.
У Нікополі внаслідок удару безпілотника пошкоджено багатоквартирний будинок та два автомобілі. На щастя, обійшлося без жертв.
В інших районах області ніч минула спокійно — без обстрілів.
Також над областю працювала наша протиповітряна оборона. Захисники неба з ПвК «Схід» знищили 5 ворожих безпілотників.
Протягом минулого дня, 24 березня, російська армія двічі цілила по Межівській громаді, що на Синельниківщині, дронами-камікадзе. Пошкоджені два приватні будинки. Один з них та ще кілька легковиків зайнялися. Пожежу рятувальники вгамували.
Вдень внаслідок атаки постраждав 36-річний чоловік. Він лікуватиметься амбулаторно. Понівечена автівка.
Нікопольщину агресор тероризував БпЛА та артилерією. Потерпали сам Нікополь й Марганецька громада. Постраждав 40-річний чоловік. Госпіталізований в стані середньої тяжкості.
Раніше “Особи” також писали: Масштабний обмін полоненими: в Україну повернулося 175 воїнів, з них 15 – з Дніпропетровщини.



















