За даними слідства, 7 листопада близько 1-ї ночі в одному з будинків у с. Дмитрівка жінка під час сварки вдарила свого чоловіка ножем. Його госпіталізували до лікарні з травмами.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
На місце приїхали поліцейські, які задокументували правопорушення. На підставі зібраних доказів 52-річній жінці повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Їй загрожує покарання – від семи до десяти років за гратами.
Раніше “Особи” також писали: “8 років позбавлення волі: суд виніс вирок зловмиснику за вбивство знайомого”.




















2 коментарі