Новини

У Дніпрі затримали агентів фсб, які намагалися підірвати цистерну з пальним на залізничній станції

СБУ та нацполіція затримали у Дніпрі пару наркозалежних агентів російської розвідки, які готували теракт на залізниці.

320Переглядів

Контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція запобігли теракту на станції Укрзалізниці у Дніпрі, який замовила фсб.

Про це повідомляють у СБУ та нацполіції.

За результатами спецоперації затримано двох російських агентів, які заклали саморобний вибуховий пристрій (СВП) на колію, де стояла цистерна з пальним. Також правоохоронці нейтралізували вибухівку, яку фігуранти планували дистанційно активувати.

Зловмисниками виявилося двоє наркозалежних із Дніпра віком 23 і 36 років, які жили у цивільному шлюбі. Пара шукала «гроші на дозу» у тематичних Телеграм-каналах, де і потрапила у поле зору фсб.

За інструкцією окупантів зловмисники виготовили вибуховий пристрій у власній оселі.

Для конспірації вони придбали компоненти для СВП через Інтернет, а їхню доставку замовляли на різні адреси.

За співпрацю з російською спецслужбою агенти сподівалися отримати грошові перекази з рф, але замість цього одержали підозру від слідчих Служби безпеки.

За виконання «завдання» зрадникам обіцяли винагороду у розмірі 3 тис. доларів. Відомо, що жінка раніше вже потрапляла в поле зору правоохоронців: 31 грудня минулого року за вироком суду її визнали винною у збуті наркотиків та призначили покарання у виді іспитового строку терміном на 3 роки.

Злочинні дії затриманих кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (закінчений замах на терористичний акт, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також інформували: Вночі над Дніпропетровщиною збили п’ять російських дронів, ворог продовжував обстріли Нікопольського району.

Залишити відповідь